Reklamı kapat

Reklamı kapat

ÖTÜGEN TOHUM KALİTESİYLE BU DOMATESLER ÇOK KONUŞULACAK !!

Türkiye Genelinde hizmet gösteren ÖTÜGEN Tohum Firması Hastalıklara Yüksek töleranslı, bol verim ve düşük maliyet ile Türkiye’nin en çok tercih ettiği MASERATİ F1 marka domatesi Mustafa Arslan aracılığı ile İznik’e kazandırdı. MASERATİ F1 domates’in en önemli özelliği ise çok az tarım ilacı ile verim sağlaması. Mazot, Gübre ve Zirai İlaç Ödemeleri ile mücadele eden emektar […]

ÖTÜGEN TOHUM KALİTESİYLE BU DOMATESLER ÇOK KONUŞULACAK !!
28 Ağustos 2019 - 11:44 'de eklendi.

Türkiye Genelinde hizmet gösteren ÖTÜGEN Tohum Firması Hastalıklara Yüksek töleranslı, bol verim ve düşük maliyet ile Türkiye’nin en çok tercih ettiği MASERATİ F1 marka domatesi Mustafa Arslan aracılığı ile İznik’e kazandırdı. MASERATİ F1 domates’in en önemli özelliği ise çok az tarım ilacı ile verim sağlaması.


Mazot, Gübre ve Zirai İlaç Ödemeleri ile mücadele eden emektar çiftçiye masraflarını tam yarı yarıya indirecek bir tohum firması gün yüzüne çıktı. Bir ÖTÜGEN Tohum markası olan MASERATİ F1 Tohum’a kavuşan İznikli Çiftçiler sadece çok az ilaç kullanarak öyle bir domates yetiştirdiler ki dillere destan oldu. ÖTÜGEN Tohum sayesinde sadece bir domates 250- 350 gram arasına kadar ulaşıyor.


ULAŞMAK İÇİN İRTİBAT TEL:
ABDURRAHMAN TOGAY (0532 632 69 96)
ORAL TORUN (0533 773 97 96)

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER