Reklamı kapat

Reklamı kapat

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Kıymetli Hemşerilerim; Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. 2022 yılının milletimize ve dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini temenni […]

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
29 Aralık 2021 - 6:55 'de eklendi.

Kıymetli Hemşerilerim;

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

2022 yılının milletimize ve dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta tüm Yenişehir’li hemşehrilerimin ve vatandaşlarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, yeni yılın dünya ve insanlık için barışın ve hoşgörünün egemen olduğu güzel günler getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER